ART / Oil paintings / Oil painting 13486220
nr 1348 6220
OIL PAINTING
unidentified artist. Sittande modell. Signerad Metz. Oil on canvas, 61x50 cm, unframed,
Oidentifierad konstnär. Sittande modell. Signerad Metz. Olja på duk, 61x50 cm, oramad
SEK 200
Monday September 21 2020
at 19:57:35
100 kr
150 kr